HAKKIMIZDA

Uzun yıllar tarım sektörüyle yakından ilişki içerisinde olup, kazandığımız deneyimleri hayata geçirmek ve Türk tarımına en iyi hizmeti vermek üzere şirketimiz 2009 yılında Antalya'da kurulmuştur.

Şirketimiz tarım sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda Antalya'da kimyasal ve organik gübre üretimi yapmaktadır

Bugüne kadar birçok firmaya tarım konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreç boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinin dışında kendisini en doğru şekilde ve en uygun kitleye ifade edebilmesidir.

2009 yılından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık. Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir yazının olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerektiğine inanıyoruz.

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu! Çünkü biliyoruz ki; kendimizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için ilk adımın yaptığımız işi ne derece sevdiğimizle doğru orantılı olduğudur. NEWAGRİ KİMYA ailesine dahil olan herkes işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğimiz sektör de şartlar ne olursa olsun başarılı olmak için belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her ürün için iş akışını düzenliyor ve üretim ekibi de dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Amacımız Türk tarımını daha ileriye daha güzel günlere taşımak ve bu amaca hizmet etmektir.
NEWAGRİ KİMYA olarak;

Kuruluşumuzdan bu yana tarım sektöründe çizgimizin dışına çıkmadan ürün yelpazemizi her geçen gün geliştirerek, kaliteli hizmet anlayışı ve her zaman daha ileriye gitme hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Müşterilerimizin beklentilerini de dikkate alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya ve bu memnuniyetin sürekliliğini sağlayamaya çalışıyoruz.
Elbette NEWAGRİ KİMYA'yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz....